OPAX-2545 PSTN Panel Sirenli Full Alarm Seti

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
AlgeliyoPuan : 2.753.271
Fiyat:
3.419,85 TL
Havale / EFT:
3.283,06 TL
Kredi Kartı Tek Çekim:
3.411,30 TL
Kargo Bedava
FİRMAMIZ "   OPAX  " YETKİLİ BÖLGE DAĞITICISIDIR.
YETKİSİ BULUNMAYAN FİRMALARDAN ALDIKTAN SONRA GARANTİ PROBLEMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.

Alarmınızı Güvenilir Marka ve Firmadan Alınız!
Evinizi, İşyerinizi ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Üst Seviyeye Çıkarın!

 

32 adet Kablosuz Bölge  ,92 adet Kablosuz Dedektör Tanıtabilirsiniz.. 
Her bölgeye 3 adet Kablosuz dedektör Tanıtarak toplamda 92 Adet Kablosuz Dedektör Destekler.  32 Bölge x3 = 96 Kablosuz Dedektör Tanıtabilirsiniz. 

8 Kablolu Bölge  (Extra Bölge Çoğaltıcı ile 16 Kablolu Bölge Destekler)  (Panelimize  48-70 Adet Kablolu Dedektör takabilirsiniz. Panelimizin Trafosu Destekler. Panel Üzerindeki Trafomuz 45Wattır. Kablo Mesafesini ve Kullanmış olduğunuz dedektörlerinizin çekim akımını hesaplamayı ihmal etmeyiniz.Ayrıca verilen bu değerlerde Beam / Işın Bariyerlerı sayısı asla 48*70 adet aralığında olmaz, beam dedektörleri hareket dedektörlerinden çok fazla akım çektiği için , kullanacağınız toplam Beam dedektör sayılarını lütfen Teknik servis ekibimize danışınız. 1 Panel 5-8 Adet Kablolu Beam dedektörünü rahatlıkla destekler, kablo mesafesine göre bu değerler değişkenlik gösterir. Yetmediği durumlarda panele extra besleyici adaptör ve akü bağlanır.
Sınırsız Kablosuz Siren tanıtabilirsiniz.
( İç Ortam / Dış Ortam Tüm Kablosuz Sirenlerimizin Tek Tuşla Kendini Kopyalama Özelliği Mevcuttur)
 
PSTN / GSM Çalışma Özelliği Panelinizi 2 farklı şekilde kontrol edilebilmektesiniz. PSTN ve GSM (SMS) ile çalışabilmektedir. Panelinize takacağınız hattınız mutlaka konuşma ve Sms desteklemelidir. GSM özelliği ise SMS ve Konuşmayı destekleyen sim kartı kullanıyorsanız bu uygulama üzerinde alarmınızı online kontrol edebilmektesiniz. SIM Kartınız yoksa cihazın PSTN girişini (Telefon Hattı) özelliğini kullanarak tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.PSTN hattında cep telefonu uygulaması desteklemez, sadece alarm panelinizi arayıp şifrenizi girdiğinizde otomatik telesekreter mesajı ile alarm panelinizin o anki deverede olup olmadığını, Kurma / Açma İşlemini, Ortam Dinleme özelliğini , Karşılıklı konuşma özelliğini teleksekreter yardımıyla kullanabilmektesiniz.

Telefonunuzdaki Uygulama üzerinden Kurma / Açma Sistemi dilediğiniz zaman Dilediğiniz yerden, Cep Telefonunuzdan OPAX uygulamamız ile Alarmınızı Aktif / Pasif konuma getirebilirsiniz. Sadece Alarmınızı aktif / pasif yapılabildiğini düşünmeyin, cihazın panel üzerinden yapılacak tüm işlemleri cep telefon uygulamasındanda yapılabilmektesiniz.
Karşılıklı Konuşma Opax Android ve IOS uygulaması ile panelinizin bulunduğu ortamda Tek Tuşla karşılıklı konuşma yapabilmektesiniz. 

Haber Alma Merkezi Panelimiz Alarm Haberalma merkezine yönlendirebilirsiniz. Panelimiz CONTAC ID Protokolünü destekleyip, Kurma /Açma Raporu , Alarm anında rapor, Günlük Test raporları gönderme özelliğine sahiptir. Ayrıca panelimiz düzeldi raporuda göndermektedir. Panelimizin bir diğer özelliği ise aynı anda hem AHM merkezini hemde sizi aramaktadır.
Ses Kaydı Yapabilme Alarm anında ortamdaki sesleri 20 saniye boyunca kayıt edebilir ve dinleyebilirsiniz
Alarm Durumunda Arama Sistem alarm durumunda hem arama yapar hemde cep telefonunuza bildirim gönderir. Aynı anda belirlemiş olduğunuz AHM hizmet merkezinide otomatik olarak bilgilendirme yapmaktadır. Panelimiz toplamda 8 adet aranılacak telefon numarası tanımlanmaktadır. Her tanımlanan numarayı PSTN/GSM/GSM (SMS) şeklinde tercihlerde bulunabilirsiniz.

Akü Durumu Elektrik kesintilerinde veya akünüz zayıfladığında panel sizi SMS göndererek veya Telefonla arayarak elektriğinizin kesildiğini, tekrar geldiğinde elektriğinizin geldiğini bildirmektedir. İsterseniz bu durumu pasifleştirebilirsiniz.
Kablolu Zone (Bölge) Sayısı Panelimiz 8 Kablolu Zone (Bölge) Desteklemektedir.Extra modül kullanarak panelimizi 16 Kablolu bölgeye artırabilirsiniz.

Kapı Açık/Kapalı Uyarısı Kapı veya pencereniz açıkken sizi uyararak alarmınızı kurmanıza izin vermez.
Kapı çanı özelliği, kapınız açıldığında veya hareket algılandığında ding dong zil sesi ile bildirim sağlayarak anlık olarak içeride bir hareket olduğunu anlayabilirsiniz.
Kablosuz Zone (Bölge) Sayısı Panelimiz 16 Adet Kablosuz Zonu (Bölge) Desteklemektedir. 48 adet kablosuz dedektör tanıtabilirsiniz.
Uzaktan Kumanda Panelimize 8 adet kumanda tanıtılabilir. Panel üzerinde ücretsiz olarak 2 kumandasıyla birlikte gelmektedir..

Paket İçeriği
1 Adet OPAX-2545 Kablolu / Kablosuz PSTN Alarm Paneli (Sabit Telekom Hatllı aramayı Destekler)
1 Adet ARD-507 Kablosuz Hareket Dedektörü (PIR) 
1 Adet ARD-2005 Kablosuz Manyetik Kontak
2  Adet 4 Tuşlu Kumanda
1 Adet Sahte Kamera


 

 
Diğer Özellikler
Stok KoduOPAX-2545
MarkaOpax
Stok DurumuVar

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.