Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri kişilerin olmadığı durumlarda ev, ofis gibi alanların ve buradaki değerli eşyaların korunmasına olanak sağlar. Bu sistemler bina, bina çevresi, kapı, pencere gibi tehlike gelebilecek alanların takibini yapar. Son teknoloji hırsız alarm sistemlerimiz ile güvenliğiniz en iyi şekilde sağlanır. Sistemimiz olağandışı beklenmeyen bir durum tespit ettiği anda alarm verme özelliğine sahiptir.
Hırsız alarm sistemlerimiz binaların en doğru ve en güvenilir şekilde korunmasına yardımcı olan elektronik sistemlerdir. Teknolojik sistemimiz sayesinde hırsızların girebileceği noktalar en iyi şekilde gözetlenir. Olağandışı bir durumda da sizlere hızlı bir şekilde uyarı gönderilir. Bu sistem sayesinde dışarıdan gelebilecek tüm kötülüklerden en iyi şekilde korunursunuz.

Hırsız Alarm Sistemlerinde Neler Bulunur?

Hırsız alarm sistemleri farklı bileşenlerden oluşur. Bileşenler kurulum yapılacak alana göre değişkenlik gösterir. Hırsız alarm sistemlerimiz içerisinde gaz dedektörü, duman dedektörü, ısı dedektörü, tıbbi acil durum cihazları, yangın alarmı gibi cihazlar yer alır. Bunun yanında tuş takımı, kontrol paneli, harici siren, dahili siren, manyetik kontak, darbe dedektörü, panik butonu, su baskın dedektörü, uzaktan kumanda gibi bileşenler de yer alır.
Hırsız alarm sistemlerimizin beyni kontrol panelleridir. Buradan hırsız alarm sistemlerimiz devreye alınabilir ya da devreden çıkarılabilir. Bunun yanında sisteme bağlı olan cihazlar ile iletişim kurulması da mümkündür. Sistemimiz içerisine elektrik kesilmesi ya da kablo kopması gibi durumlara karşı bir akü bulunur. Bu şekilde uzun süreler sorunsuz olarak kullanılabilir.

Hırsız Alarm Sistemi Özellikleri

Hırsız alarm sistemleri kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı şekildedir. Kablolu sistemlerimizde sistemin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi adına yapısal kablolama son derece önemlidir. Alt yapının düzgün bir şekilde yapılmaması çeşitli sorunların yaşanmasına neden olur. Ekiplerimiz bu sistemlerin en doğru şekilde kurulmasını sağlar.
Firma teknik elemanlarımız kurulum işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sizlere hırsız alarm sistemimizin nasıl çalıştığı ile alakalı olarak eğitimler verir. Bu eğitimlerimiz çok önemlidir. Çünkü sistemin yanlış veya eksik çalışması halinde devre dışı kalma gibi durumlar söz konusu olabilir. Profesyonel hırsız alarm sistemlerimiz hırsızlar için oldukça caydırıcıdır.

17.3.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.