Fonri Plus Kablosuz Akıllı Kapı Zili

Fiyat:
1.545,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
FİRMAMIZ "  FONRİ  " YETKİLİ BÖLGE DAĞITICISIDIR.
YETKİSİ BULUNMAYAN FİRMALARDAN ALDIKTAN SONRA GARANTİ PROBLEMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.


Fonri VN-DB01 Kablosuz Akıllı Kapı Zili
Evinin güvenliğini arttıracak bir çözüm arayanlar için iyi bir alternatif olan Fonri VN-DB01 kablosuz akıllı kapı zili, misafirlerinizi karşılamanın hoş bir yolu olarak öne çıkıyor. Cihaz, misafirlerinizi kendi sesinizle karşılamanızı sağlıyor; evde olmasanız bile görüntülü konuşma ile iletişime geçmenize yardımcı oluyor. 

Yeni Nesil Akıllı Kapı Zili

İnternete bağlı olarak çalışan Fonri akıllı kapı zili, sadece ding dong ile size haber vermekle kalmıyor, zile basılır basılmaz telefonunuza bir çağrı göndererek evde olmasanız bile bir ziyaretçiniz olduğunu bilmenizi sağlıyor. 
Akıllı zil üstünde yer alan dahili mikrofon ve speaker, ziyaretçiniz ile karşılıklı konuşabilmenize olanak veriyor.
MicroSD kart desteği sunan ürün, herhangi bir hareketi algıladığında ya da zile basıldığında görüntü kaydı almaya başlıyor ve bu sayede güvenliğinizi arttırıyor. 
Işıklı sessiz bildirim modu bulunan akıllı zil, evde bulunan herhangi bir kimseyi rahatsız etmeden ziyaretçiniz olduğunu öğrenmenizi sağlıyor.
300 metre çalışma mesafesi bulunan ürün, sesli ve ışıklı bildirim sunuyor, 5 ayrı ses seviyesinden birini seçmenize olanak veriyor.

Güvenliğinizi Arttıran Teknik Özellikler

166o görüş açısına sahip olan kapı zili, HD 720p görüntü kalitesinde kayıt alabiliyor, gece görüşü sayesinde günün 24 saati güvende kalmanızı sağlıyor.
2.4 GHz Wi-Fi bağlantı hızı, her zaman bağlantıda kalmanızı garantiliyor.
120o görüş açılı hareket sensörü, kötü niyetli kişilere göz açtırmıyor. 
Şarj edilebilen bataryası, tek bir şarjla 6 ile 8 ay arasında kullanım sağlıyor. 
Ding dong ile birlikte satılan ürün, ding dong ve akıllı kapı zilini 300 metreye kadar uzak mesafelerde kullanabilmenize olanak veriyor. 

Geniş Kapsamlı Kutu İçeriği

Fonri akıllı kapı zili, neredeyse kullanım için ihtiyaç duyacağınız her şeyi barındıran bir kutu içeriği ile geliyor. Detaylı anlatıma sahip Türkçe kullanım kılavuzu ile beraber garanti belgesi, kablosuz akıllı kapı zili, kablosuz ev içi zili, 2x 18650 şarj edilebilir pil, USB şarj kablosu ve kurulum için gerekli olan vida dübel seti kutu içeriğinde yer alıyor.

Akıllı Ev Teknolojileri Üreten Fonri

Evinizi daha kullanışlı hale getirecek akıllı teknolojiler geliştiren Fonri, geniş ürün çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Güvenlik konusuna özellikle eğilen marka, evcil hayvan dostu akıllı teknoloji ürünleri ile de öne çıkıyor.

Evinin Güvenliğini Pratik Bir Şekilde Arttırmak İsteyenlere

Ayrıntılı anlatıma sahip Türkçe kullanım kılavuzu, Fonri kablosuz akıllı zili nasıl kuracağınızı, tanımlayacağınızı ve kullanacağınızı ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Kayıt altına aldığı görüntüleri akıllı telefonunuz üstünden izleyebileceğiniz kapı zili, güvenlik ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. 
Diğer Özellikler
Stok KoduFonri-00021
MarkaFonri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2
Fonri Kablosuz Akıllı Kapı Zili

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.