Flex Tape Suya Dayanıklı Tamir Bandı

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
AlgeliyoPuan : 28.491
Fiyat:
35,39 TL
Havale / EFT:
34,24 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Flex Tape Suya Dayanıklı Tamir Bandı

SUYA DAYANIKLI BANT FLEX TAPE 

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, hemen hemen her şeyi, yama, bağlama, mühürleme ve tamir yapabilen süper güçlü, kauçuklaştırılmış, su geçirmez, yeni teknolojiyle üretilmiş sıradan bantların dışında bir banttır.

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, yapısı sebebiyle, yapışacağı her noktaya uyumluluk ve mukavemet sağlayan, kalın, esnek, kauçuk astarlı olarak formülize edilmiştir.

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, sıcak veya soğuk, ıslak veya kuru her alanda maximum verimlilik sağlar, hatta öyle ki; su altında bile kullanılabilir!

Flex Tape, suyu, havayı ve nemi anında mühürler ve süper güçlü, esnek ve su geçirmez bir bariyer oluşturur!

Suya Dayanıklı Bant, geniş çatlakları, boşlukları ve delikleri hızlı bir şekilde örtmek için, normal bantlara göre ekstra genişliktedir.

Flex Tape Suya Dayanıklı Bant, UV\\\\'ye dayanıklı, çevre dostu, VOC içermez ve aşırı sıcak hava koşullarında dahi kullanılabilecek, sıcak eşiği yüksek bir üründür.

Flex Tape, büyük delikler, çatlaklar, boşluklar ve sızıntılar, neredeyse her şeyi kapatır!

Su, hava ve nemi dışarı atın, hemen hemen her şey onarın!

 
Ürün Özellikleri

Su altında kaplama yapılabilir.

Kesilip parçalar halinde kullanılabilir.

Çok güçlüdür.

Tek kullanımlıktır, kaplanan yüzeyden çıkarıldığında tekrar uygulanamaz.

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape, yapıştığı zemine uygulanan basınç ve zaman ile daha mukavemetli hale gelir.

Suya Dayanıklı Bant Flex Tape yapıştırıcıları, plastikleştirilen malzemelere, silikonlu, yağlı, kirli veya gözenekli yüzeylere, su geçirmez veya su itici materyallere yapışmaya karşı direnebilir.

Tuval, naylon, polyester, sentetikler, pamuk ve diğer bazı malzemeler gibi belirli kumaşların maksimum tutuşa erişmesi 24 saate kadar sürebilir.

Flex Tape Nerelerde Mükemmel Çalışır ?
Çatı sızıntıları, oluklar, musluklar, tekneler, kayaklar, kişisel su taşıtları, kano, açık hava ekipmanı, karavanlar, RV\\\\'ler ve kampçılar, PVC ve sıhhi tesisat boruları, yağmurlama sistemleri, havuzlar ve kaplıcalar, pencereler, kapılar, duvarlar, dikişler, havalandırma kanalları, hava kanalları, su geçirmez conta ve daha birçok alanda...
 
Kullanılabilecek Yüzeyler

PVC, akrilik, metal, çelik, bakır, alüminyum, ahşap, seramik, porselen, fayans, cam, kauçuk, fiberglas, sıva, taş, çimento, beton, kuru cephe, EPDM çatılar, bazı plastikler, kumaşlar, vinil ve çok daha fazlası!


Ürün Ölçüleri 
Uzunluk : 150 cm.
Genişlik :   10 cm.

Paket İçeriği 
1 adet Flex Tape Dayanıklı Bant
Diğer Özellikler
Stok KoduFlex Tape
MarkaAG
Stok DurumuVar
8888816851038

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.