Desi Metaline HS-102 WTKS Sabit Hat Aramalı Hırsız Alarm Sistemi

Fiyat:
2.299,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

100% Türk Malı Desi Alarm
FİRMAMIZ "    DESİ  " YETKİLİ BÖLGE DAĞITICISIDIR.
YETKİSİ BULUNMAYAN FİRMALARDAN ALDIKTAN SONRA GARANTİ PROBLEMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.

Alarmınızı Güvenilir Marka ve Firmadan Alınız!
Evinizi, İşyerinizi ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Üst Seviyeye Çıkarın!

 

Desi Metaline HS 102 WTKS

 
Desi WTKS/WTGKS uygun fiyatı ve rakiplerinden farksız oluşu ile göze çarpmaktadır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı gövdesi ile yıllar boyu sorunsuz kullanabilirsiniz. Elektriği kesilse bile yaklaşık 36 saat boyunca aktif bir şekilde tetikte kalmaktadır bu sayede hırsızlar daha teşebbüs de bulunmadan caydırmış oluyoruz..

Alarm sistemini çok pratik şekilde kurulur. İsterseniz kumanda ile,İsterseniz dünyanın neresinde olursanız telefon ile arama yaparak kurup,pasif edebilirsiniz.Üzerinde ki panik butonu sayesinde kapınızda bir kurcalama varsa alarmınızı kumandanız ile 110 DB ses ile öttürebilirsiniz.
 
Alarmımız herhangi bir teşebbüs de 3 dakika boyunca 110 DB ötecektir.Alarmınız çaldığı anda belirlediğiniz 6 numaraya arama yaparak bilgi verecektir(Alarmınız çalıyor lütfen müdahale ediniz.)Dünyanın neresinde olursanız olun alarmınızı telefonla arama yaparak susturabileceksiniz.3 dakika sonra siz susturmazsanız kendisi kurulu olacak bir daha ki teseşebbüs olana kadar susacaktır. Hem iç panelde hem de dış panelde aküsü vardır.Desi alarm da kumandayı sizden habersiz kimse kopyalamaz.

DIŞ PANELDE AKÜSÜZ SATANLARDAN UZAK DURUN.

Metal Kutu
Elektrik kesilmelerine karşı dâhili akü
Sabotaj koruması (Merkezi ünite kapağının açılmasına karşı)
24 saat aktif alan özelliği
Kurulumu da diğer alarmlarla kıyaslandığında daha kolaydır. Biraz elektronik bilgisi olan kişiler kitapçığa bakarak kendileri de profesyonel alarmı kurabilirler. Eğer takıldıkları nokta olursa  teknik destek de alabilmektedirler.
Panel metal kasadır,toplamda 6 adet( kablolu pır, darbe, manyetik, su baskın, duman, gaz veya sıcaklık dedektörü) bağlanılabilmektedir. 8 adet kumanda tanıma özelliğinin yanında toplamda 32 adet (pır dedektörü, manyetik kontak, darbe dedektörü)bağlanılabilmektedir.
Dış paneli aküsüz satanlardan uzak durun.Dış panelde ki aküyü çıkartınca dış siren 8 saat çalışmaktadır.Bağzı firmalar dış kuru aküyü çıkartıp satmaktaktadır.

 

DESİ WTKS ALARM KUTU İÇERİĞİ


1 Adet Desi Metaline WTKS Alarm Paneli(Sabit Hat Arama)
1 Adet KabloluHareket (Pır) Dedektörü
2 Adet Bakım Gerektirmeyen Kuru Akü
1 Adet Kablolu Manyetik Kontak
1 Adet 110 dB Harici Siren
2 Adet Uzaktan Kumanda
1 Adet Sahte Kamera
Garanti Belgesi , Kullanma Kılavuzu , Koruma Etiketi
Diğer Özellikler
Stok KoduDS-0006,
MarkaDesi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.