Desi Metaline HS-102 WTKS Sabit Hat Aramalı Hırsız Alarm Sistemi

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
Görsel 9
Görsel 10
AlgeliyoPuan : 1.850.895
Fiyat:
2.299,00 TL
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

100% Türk Malı Desi Alarm
FİRMAMIZ "    DESİ  " YETKİLİ BÖLGE DAĞITICISIDIR.
YETKİSİ BULUNMAYAN FİRMALARDAN ALDIKTAN SONRA GARANTİ PROBLEMİ YAŞAYABİLİRSİNİZ.
Alarmınızı Güvenilir Marka ve Firmadan Alınız!
Evinizi, İşyerinizi ve Sevdiklerinizin Güvenliğini Üst Seviyeye Çıkarın!
 

DESİ HS-102 METALİNE WTKS ALARM ÖZELLİKLERİ
 

Desi Profosyenel alarm sistemi dediğimiz Desi WTKS/WTGKS uygun fiyatı ve rakiplerinden farksız oluşu ile göze çarpmaktadır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı gövdesi ile yıllar boyu sorunsuz kullanabilirsiniz. Elektriği kesilse bile yaklaşık 36 saat boyunca aktif bir şekide tetikte kalmaktadır bu sayede hır sızlar daha teşebbüs de bulunmadan caydırmış oluyoruz..

Alarm sistemini çok basit ve pratik şekilde kurulur. İsterseniz kumanda ile Aynı arabanızın kumandası gibi kumanda ile kurulur,İsterseniz dünyanın neresinde olursanız telefon ie arama yaparak kurup,pasif edebilirsiniz.Üzerinde ki panik butonu sayesinde kapınızda bir kurcalama,teşebbüs varsa alarmınızı kumandanız ile 110 DB ses ile öttürebilirsiniz.

 

Alarmımız herhangi bir teşebbüs de 3 dakika boyunca 110 DB ötecektir.Alarmınız çalar çalmaz belirlediğiniz 6 numaraya arama yaparak bilgi verecektir(Alarmınız çalıyor lütfen müdahale ediniz.)Dünyanın neresinde olursanız olun alarmınızı telefonla arama yaparak susturabileceksiniz.3 dakika sonra siz susturmazsanız kendisi kurulu olacak bir daha ki teseşebbüs olana kadar susacaktır.Elektrik kesilse bile yaklaşık 36 saate kadar teşebbüs algılanırsa tekrar 3 dakika çalıp susacaktır.Hem iç panelde hem de dış panelde aküsü vardır.

DIŞ PANELDE AKÜSÜZ SATANLARDAN UZAK DURUN.

Desi Alarmda kumandayı sizden habersiz kimse Kopyalamaz.Sistemin içi açılıp alarmı kumanda ile susturup tanıştırılması lazımdır. Kumandaları kopyalanamaz özelliği vardır. Bir başkası sizin kumandanızı kopyalayamaz, kumandalar sadece içerideki panele tanıtılarak kullanılabilmektedir.

Aklınıza Takılan Her Soruyu Lütfen Çekinmeden Bize Sorun

Metal Kutu

Elektrik kesilmelerine karşı dâhili akü

Merkezi ünite ile tümleşik siren

Sabotaj koruması (Merkezi ünite kapağının açılmasına karşı)

6 Adet Kablolu ve 32 Adet Kablosuz Alan (zone)

8 Adet Uzaktan kumanda öğrenebilme

Dış alan sireni bağlanabilme

24 saat aktif alan özelliği

Özel kurulum seçenekleri (alan iptali, otomatik devreye girme vb.)

Hs-102 olarak geçen sistemin Metal kasa olanıdır. Birde plastik kasa proline olanı vardır. Aralarında kasa farkı dışında bir fark yoktur. Geri kalan tüm özellikleri aynı şekildedir.

Desi'nin profesyonel alarmı birçok fonksiyona sahiptir. Bunlar telefon aramasız (WKS), sabit telefon aramalı (WTKS), gsm aramalı (WTGKS), kablolu veya kablosuz paketler halinde herkesin ihtiyacına uygun olarak dizayn edilebilir.

Diğer marka birçok ithal alarmlara göre kendisi ve aksesuarları daha uygun fiyatlıdır. Yerli üretim olduğu için diğerleri gibi gümrük ve diğer masrafları içerisine katılmadan daha uygun fiyata satışı yapılabilmektedir.

Kurulumu da diğer alarmlarla kıyaslandığında daha kolaydır. Biraz elektronik bilgisi olan kişiler kitapçığa bakarak kendileri de profesyonel alarmı kurabilirler. Eğer takıldıkları nokta olursa  teknik destek de alabilmektedirler.

Bir diğer güzel özelliği ev kurulumu özelliği sayesinde evin içerisinde pır hareket dedektörlerini pasif ederek geceleri evin içerisinde rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Dışarı çıktığınız zaman tüm dedektörleri aktif ederek tüm alanların güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Şimdi bu profesyonel alarmın teknik özelliklerine göz atalım;

Panel plastik kasadır, kablosuz kullanılacağı zaman çekim kuvveti metal kasaya göre birazcık daha fazladır. Toplamda 6 adet kablolu pır, darbe, manyetik, su baskın, duman, gaz veya sıcaklık dedektörü bağlanılabilmektedir. 8 adet kumanda tanıma özelliğinin yanında toplamda 32 adet pır dedektörü, manyetik kontak, darbe dedektörü bağlanılabilmektedir.

Uzaktan kumanda veya keypad şifre paneli ile alarmı aktif ve pasif etme imkanınız vardır. Kumandaları kopyalanamaz özelliği vardır. Bir başkası sizin kumandanızı kopyalayamaz, kumandalar sadece içerideki panele tanıtılarak kullanılabilmektedir.


DESİ WTKS ALARM KUTU İÇERİĞİ

 

1 Adet Desi Metaline WTKS Alarm Paneli(Sabit Hat Arama)

1 Adet Kablolu Hareket (Pır) Dedektörü

1 Adet Kablolu Manyetik Kontak

1 Adet Harici Siren

2 adet uzaktan kumanda

Garanti Belgesi , Kullanma Kılavuzu , Koruma Etiketi

 

Desi Yetkili Bayi & Yetkili Servis Güvencesi ile

2 Yıl Garantili

 

Diğer Özellikler
Stok KoduDS-0006,
MarkaDesi
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
Satmış olduğumuz tüm ürünlerin arkasında olup, yetkili servis ve yetkili satış noktasıyız.


Merkez Adresi: Feneryolu Mh. Bağdat Cad. Nur Apt. No.51 K.1 D.2
 

Tel: 0216 821 87 17
 

 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.