Desi Alarm Uyumlu Alarm Aküsü 12 Volt 1.3Ah Bakımsız Kuru Akü

Görsel 1
AlgeliyoPuan : 949.050
Fiyat:
1.178,82 TL
Havale / EFT:
1.140,51 TL

Desi Dış Siren Aküsü

 
Desi midline ve desi harici siren içerisinde kullanılan kuru akü.
1.5 Yılda bir alarm akülerinizi değiştirmeniz alarm sisteminizin çok daha uzun yıllar kullanmanıza sağlayacaktır.

Fakat sadece Desi Alarm için düşünmeyin tüm alarm sistemleri ile uyumlu ve sadece alarm sistemi içinde kullanmak zorunda değilsiniz. 12 Volt 1.3 Amper bakımsız kuru akü kullanmanız gereken her yerde kullanabilirsiniz.
 

12 Volt 1.3Ah Bakımsız Kuru Akü

 
Yüksek Güç
12 V gücünde çalışan Kuru Bakımsız Akü sayesinde cihazlarınıza oldukça güçlü bir motor sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha yüksek performanslı ve etkili bir kullanım yapabilirsiniz.

Sabit Voltaj Şarjı
Kuru Bakımsız Akü sabit voltaj şarjı sayesinde daha verimli bir şekilde cihazlarınıza güç sağlayabilirsiniz. Bu sayede kullanım sırasında voltaj yükselmesi veya düşmesi olmayacağından daha güvenli bir kullanım yapabilirsiniz.

Güvenilir Akü Çeşidi
Kuru bakımsız bir akü olan Kuru Bakımsız Akü asi taşması veya sızdırma olmadan çalışır. Aynı zamanda gaz çıkışı neredeyse hiç yoktur. Bu sayede daha güvenli ve daha uzun ömürlü rafta bekleme süresine sahiptir.

Titreşime Dayanıklı
Diğer akü çeşitlerine göre titreşime karşı daha dayanıklı olan Kuru Bakımsız Akü daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Bu sayede arabanızla ne kadar engebeli yollara girseniz de akünüzün arızalanmayacağından emin olabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı
Kuru Bakımsız Akü radar sistemlerinde, haberleşme araçlarında, asansörlerde, yazar kasalarda, fotoğraf baskı cihazlarında, bilgisayar destekli otomasyon sistemlerinde ve daha pek çok yerde kullanılabilir. Bu sayede oldukça verimlidir.
Tüm voltajı uygun alarm sistemleri ile sağlıklı çalışmaktadır.
 
Diğer Özellikler
Stok KoduKuru Akü 1.3 Ah
MarkaDesi
Stok DurumuVar
159632898746

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.