APEL BK-40 Çok Amaçlı Sprey Yağlayıcı Pas Sökücü

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
AlgeliyoPuan : 94.050
Fiyat:
116,82 TL
Havale / EFT:
113,02 TL
Aynı Gün Kargo

Firmamız " APEL " Yetkili Bölge Dağıtıcısıdır.
Yetkisi Bulunmayan Firmalardan Aldıktan Sonra Garanti
Problemi Yaşayabilirsiniz.Apel BK 40 

Multisprey, 8 etkili yüksek kalitede bir üniversal spreydir; pas çözücü, yağlayıcı madde, temizleyici, sudan koruyucu, yüzeye işleyici yağ, korozyona dayanıklı, kontak spreyi, şok spreyi(-23°C)

ÖZELLİKLER
- Yağlar.
- Korur.
- Pas ve korozyana dayanıklıdır.
- Nemi azaltır.
- Kir ve yağı giderir.
- Soğutma ve çekme etkisine sahiptir(-23°C).
- Sudan korur.
- Silikon içermez.
- İç ve dış mekan uygulamarına uygundur.
- Aeresol herhangi bir açıda kullanılabilir (360°C).
- Makineler, rulman yatakları, dişliler, taşıyıcı kayışlar, kauçuk conta profillerinde kullanıma yöneliktir.
- Yüzeye işleyen bir etkiye sahiptir ve temizliğin ardından koruyucu bir katman kalır.
 

· Apel BK 40 formülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği sayesinde, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar. Püskürtülerek, fırçalı uygulamalarda veya daldırma yönteminde dahi metal yüzey ile nem arasına girerek koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu özelliği ile Soudal, nemle alakalı kısa devreleri hemen ortadan kaldırdığından, elektrik kontağının söz konusu olduğu durumlarda çok kullanışlıdır.
· Apel BK 40 metal çekim özelliği ile paslı ve aşınmış yüzeylere nüfuz ederek, metal, tel, halatlardaki pası çıkarır, sıkışmış somunlar, bağlantılar, kontrol mekanizmaları ve diğer metal parçalardaki aşınmayı ortadan kaldırarak, parçaların serbest bir biçimde çalışmasını sağlar.
· Apel BK 40 metal yüzeylere tamamen yayılarak mikroskopik gözenekleri dahi kaplar. Oluşan bu tabaka ve Soudal''ın nem atıcı formülü sayesinde metal yüzey üzerinde neme ve diğer pas oluşturucu maddelere karşı koruma sağlar. Metal düzenli bir şekilde kullanılıyorsa, koruma devam edecektir.
· Apel BK 40 formülü hiçbir aşındırıcı madde içermeksizin çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştırıcı madde kalıntılarını yüzeyden tamamen temizler. Ayrıcı oluşturduğu film tabaka ile çürüme ve paslanmaya karşı korur.
· Apel BK 40 yüksek çekim özelliği sayesinde içeriğinde bulunan yağlayıcı maddelerin tüm yüzeye yayılarak hareketli parçalara mükemmel bir şekilde tutunmasını sağlar. Apel BK 40 silikon veya toz ve kir toplayıcı herhangi bir katkı maddesi içermediğinden yüzeyde kir tabakası oluşturmaz.


Ürün Faydaları:
· Nem atar
· Pas çözer
· Pastan korur
· Temizler
· Yağlar

APEL BK 40 evinizde, ofisinizde ve iş yerlerinizdeki metal aksamlı malzemeler için korozyon önleyici, koruyucu, nem uzaklaştırıcı, yağlayıcı ve pas temizleyici özelliklerdeki çok amaçlı bir temizleyici ve mekanik sıkışıklık giderici bir spreydir. Silikon içermeyen formülü sayesinde toz, kir ve benzeri yabancı cisimlerden etkilenmez. APEL BK 40 arabanızın boyasına zarar vermez, mobilyalarınızı korur, onları aşındırmaz.
 
• Gıcırtıları Keser 
• Özel pipeti sayesinde ulaşması zor yerlere dahi rahatlıkla ulaşabilir.
• Çok iyi penetrasyon sağlar
• Silikon içermez
• Nemi Uzak Tutar
• Temizler ve Korur
• Pası Çözer
• Yağları sökmeye yardımcı olur.
 
Makine zinciri, somun-cıvata, pas ve kirden hareketi engellenmiş malzemelerin yağlanmasında, Metal yüzeylerden nemi uzaklaştırarak korozyon ve pasa karşı uzun süreli koruma işlemlerinde. Paslı ve korozyona uğramış yüzeylere nüfus ederek, yüzeyin pas ve kirden arındırılmasında. Yağ ve kir tutmuş davlumbaz ve aspiratörlerde, Kapı, dolap menteşesi gibi metal sürtünmesinden kaynaklanan gıcırtıların giderilmesinde. Her türlü mekanik tıkanıklıkların giderilmesinde kullanılır.

Diğer Özellikler
Stok KoduAPEL BK-40
MarkaApel
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
8697464783031

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.